بسیاری از افراد که قصد راه اندازی کار را دارند و خرید دستگاه نو برای آنها مقدور نیست، می توانند با هزینه بسیار کمتری اقدام به خرید نوار نقاله کارکرده، در حد نو کرده و دستگاهی را خریداری کنند که تست خود را در انجام کار به خوبی پشت سر گذاشته باشد.

این دستگاه ها در بیشتر موارد خریداری شده و مورد استفاده قرار نگرفته، یا اگر هم استفاده شده کار زیادی با آن انجام صورت نگرفته، که این خود سبب می شود تا قیمت آن تا قابل قبولی کاهش یابد.

نوار نقاله کار کردهنوار نقاله کارکرده

دستگاه های نوار نقاله از جمله دستگاه هایی هستند که عمر طولانی ای دارند و شما می توانید سال ها از آن استفاده کنید. معمولا دستگاه های نوار نقاله به دلیل عمر طولانی و درصد کم خرابی، جزو انتخاب های افراد هستند. تقاضا دستگاه های دست دوم، نسبت به دستگاه های نو در این صنعت بیشتر است.

امروزه بسیاری از کسب وکارها  چه کوچک وچه بزرگ به دنبال دستگاههای دست دوم  برای شروع کسب وکار خود می باشند و به دلیل اینکه هزینه های شروع کسب و کار خود را به حداقل برسانند.

کاربرد نوار نقاله کارکرده

و در ضمن ، هرجایی که نیاز به انتقال مصالح کارخانجاتی مانند سیمان و قطعاتی خودرو و غیره می باشد پای خرید نوار نقاله کارکرده به  میان می آید که اگر نوار نقاله ای برای شرکتی خریداری شده اما به دلیل بلااستفاده ماندن آن به هر دلیلی و یا اینکه مدتی از آن استفاده شده است و کنار گذاشته شده است، در صورت سالم بودن ویا اگر احتیاج به تعمیر داشته باشد تعمیراتی بر روی آن انجام شود و دوباره به چرخه استفاده باز گردد، زیرا که برای ساخت نوار نقاله جدید باید قطعات جدید و زیادی ساخته و تولید شود و این به معنای از بین بردن منابع زیست محیطی مان می شود

به طور معمول و منطقی دستگاه های دست دوم نسبت به دستگاه های نو ارزان قیمت تر هستند اما در اکثر موارد سخت می توانیم به فروشنده دستگاه های دست دوم و اجناسی که ارائه می دهند اعتماد کنیم.

نوار نقاله کارکرده می توانند از لحاظ اقتصادی نیز برای مصرف کننده مفرون به صرفه بوده زیرا این افراد با پول ناچیزی ممکن است نوار نقاله ای را تهیه نمایند که از لحاظ کیفیت و کارآیی از محصولات نو هم مناسب تر باشد.

این نوار نقاله کارکرده را می توان از بازارهای شهرهای بزرگ و یا شهرهای صنعتی و یا مستقیما از شزکت وارد کننده که عمدتا از آسیای شرقی کشورهایی مانند چین وارد کشور می کنند خریداری نمود.

و یا اینکه این نوع نوار نقاله را از سایت های فعال در این زمینه خریداری نمود  سایت هایی که سفارش آنلاین را از خریدار دریافت نموده و در مقصدی که خریدار به او اعلام می نماید تحویل می دهد. 

 

نوار نقاله کارکرده

کاربرد نوار نقاله کارکردهنوار نقاله دست دومنوار نقاله کار کرده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *