بسیاری از افراد که قصد راه اندازی کار را دارند و خرید دستگاه نو برای آنها مقدور نیست، می توانند با هزینه بسیار کمتری اقدام به خرید نوار نقاله استوک، در حد نو کرده و دستگاهی را خریداری کنند که تست خود را در انجام کار به خوبی پشت سر گذاشته باشد.

تعریف نوار نقاله

نوار نقاله و یا کانوایر به مثابه هم جاده و هم سیستم حرکتی یک مجموعه تولیدی و پردازشی است. با ماشینی شدن صنعت و عدم دخالت انسان نیاز به نقاله ها گسترش صد چندان یافته است. نوار نقاله مثل مسیر بسته ای است که باری را جابجا می کند و مدام این چرخه تکرار می شود. خواه هدف انتقال باشد و خواه هدف تعیین مسیری باشد که می بایست در طول آن، فرایند خاصی روی محصول انجام گیرد.

نوار نقاله استوکساختمان نوار نقاله

نوار نقاله بارگیری در دو نوع ثابت و متحرک به کمک چرخ ساخته می شود و با توجه به شرایط محل، نحوه بارگیری و زاویه بار زدن نوار نقاله مراحل طراحی آن صورت می پذیرد. با اتصال کانوایر بارگیری به انتهای خط تولید ضمن بی نیازی از دستگاه لیفتراک، می توان با نوار نقاله هزینه های این بخش را کاهش محسوسی داد.

نوار نقاله یا تسمه نقاله دارای یک شاسی می باشد که بر روی تعدادی رولیک با نظم و با فاصله های یکسان قرار گرفته است.در سمت دیگر شاسی نوار نقاله یا تسمه پیچیده شده بر روی رولیک ها به هم متصل میشود تا کاملا این نوار محکم و دقیق بر روی شاسی قرار بگیرد. برای اتصال این نوار نقاله هم از چسب های مخصوص و یا پرچ ها خاصی استفاده می شود.

برای به حرکت در آوردن این نوار نقاله یا تسمه نقاله هم وسیله ای مورد نیاز می باشد.در یکی از دو طرف شاسی نوار نقاله یک یا دو عدد الکتروگیربکس نصب می شود و با استفاده از جریان برق نوار نقاله را به حرکت در می آورد. در طرف دیگر شاسی نوار نقاله هم دو عدد پیچ قرار گرفته که به وسیله آنها میتوان نوار نقاله یا همان تسمه نقاله را رگلاژ کرد.

کانوایر چیست؟

کانوایر جزئی از سیستم‌های انتقال و ذخیره سازی مواد در صنعت است. تکنیک و دانش نوین در مهندسی کنترل باعث شده است تا نقاله‌ها به همراه دیگر سیستم‌های انتقال مواد، در زمره فناوری های مدرن قرار گیرند و دامنه کاربرد آنها از صنایع متوسط همچون خطوط تولید و مونتاژ کوچک گرفته تا صنایع بزرگی همچون پتروشیمی، فولاد، خودرو سازی و صنایع دارویی و غذایی گسترده شود. انواع مختلف کانوایر که بنا به نیاز صنایع استفاده می گردند .

اطلاعات لازم و مهم در مورد نوار نقاله استوک:

همان طور که می دانید نوار نقاله دارای انواع مختلفی است که هر یک بر اساس ویژگی که دارند با دیگری در قیمت و کارایی متفاوت می باشد. یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید کیفیت نوار نقاله استوک است زیرا تنها قیمت ارزان آن کافی نمی باشد پس در هنگام خرید نوار نقاله استوک هم به کیفیت و هم به قیمت مناسب آن توجه لازم را داشته باشید. برای این که از کیفیت محصول آگاه شوید کافی است تا آن را تنها از شرکت های معتبر و معروف خریداری کنید زیرا تمام محصولات آنان دارای استاندارد و تضمین می باشد. 

فروش نوار نقاله استوک

فروش نوار نقاله استوک با کیفیت و قیمت پایین آن، فروشندگان این محصول را به صورت عمده و با تخفیف درصدی از کارخانجات کالای صنعتی خریداری می نمایند و به صورت خرده فروشی به بازار عرضه می نمایند تا از سود خوبی بهره مند شوند و اما خریداران نوار نقاله استوک که می  خواهند این محصول را با قیمت کمتری دریافت نمایند به فروشگاههای فروش محصولات صنعتی  مراجعه می نمایند.

نوار نقاله استوک

تسمه نقالهشاسی نوار نقالهکانوایر چیست؟نوار نقاله استوک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *