مرکز های فروش نوار نقاله بارگیری در بازار های بزرگ موجود در کشور مان واقع شده اند و تمام آن ها محصول ها را با قیمت های بسیار خوب در اختیار مشتری ها می گذارند. خریدار ها برای تهیه نمونه های گوناگون این کالا ها می توانند به این مکان رجوع کنند و پس از بررسی محصولات خرید خود را به درستی انجام دهند.

نوار نقاله بارگیری

نوار نقاله بارگیری چیست؟ضرورت استفاده از نوار نقاله بارگیری چیست؟ کارایی نوار نقاله بارگیری چیست؟ مراکز فروش نوار نقاله بارگیری کجاست؟شاید شما هم جزو افرادی باشید که در ذهن خود به دنبال پاسخ این سوالات هستید،با پیشرفت تکنولوژی و ماشینی شدن فرایند تولید در صنایع مختلف نیاز به حمل بار به صورت ماشینی و بدون نیاز به عدم حضور نیروی انسانی نیز احساس شد.

نیاز به استفاده از انواع روشها حمل ،مهندسان را به این فکر انداخت که تجهیزاتی متفاوت را طراحی و اختراع کنند که یکی از این تجهیزات نوار نقاله یا تسمه نقاله و یا کانوایر می باشد و از جمله پر مصرف ترین نوع نوار نقاله می توان به نوار نقاله بارگیری اشاره نمود.

همانطور که از نام این نوع از نوار نقاله مشخص می باشد ، برای انتقال انواع محصولات ، بسته و یا حتی تخلیه مواد مورد استفاده قرار می گیرد.

نوار نقاله دست دومساختمان نوار نقاله

نوار نقاله بارگیری ، ساختمانی شبیه نوار نقاله ای ثابت و استاندارد دارند، با این تفاوت که طول کوتاهی دارند و برروی چرخ یا ارابه ای سوار شده اند. هدف از ابداع این نقاله ها، امکان پذیری استفاده از سیستم پیوسته در مسیرهای پیچ و خم دار یا متغییر یا ترکیبی از آن‌ها بوده است.

نوار‌نقاله بارگیری یا به اصطلاح متحرک ، کاربرد وسیعی در صنایع کوچک بخصوص برای بارگیری و جابجایی کالا و یا مواد مختلف دارد.

امروزه نوار نقاله بارگیری در معادن روباز کاربرد گسترده ای یافته اند. استفاده از این سیستم به همراه نوارنقاله های قابل جابجائی، می توان مواد را از حمل استخراج تا بیرون معدن به طور پیوسته حمل کرد. این امر مستلزم استفاده از سنگ شکن های متحرک (موبایل) بلافاصله بعد از سیستم بارگیری و قبل از نوار نقاله متحرک است.

در نوار نقاله بارگیری از چرخ های فرغونی تا تایرهای نیسان بسته به ظرفیت و نوع مواد و مشخصات فیزیکی آن نیز تغییر می کند.

جهت بالا و پایین بردن سر نوار نقاله بارگیری به دو صورت دستی و جکدار استفاده می شود. که با توجه به درخواست مشتریان، انتخاب و تعبیه می شود.

دستگاه نوار نقاله بارگیری

دستگاه نوار نقاله بارگیری یا نوار نقاله متحرک، یکی از انواع دستگاه های نوار نقاله هستند که به منظورجابجایی و انتقال مواد فعالیت می کنند و خود نیز قابل جابجایی هستند.

دستگاه های نوار نقاله بارگیری  ساختاری مشابه با نوار نقاله های ثابت و معمولی دارند اما تفاوت عمده آنان در این است که نوار نقاله متحرک طول کوتاه تری دارند و معمولا  بر روی چرخ قرار گرفته اند. هدف از ساخت نوار نقاله بارگیری، ایجاد امکان بهره گیری از یک سیستم پیوسته در مسیرهایی می باشد که صاف و سر راست نیستند و یا پیچ و خم دار یا متغیر هستند و یا به شکل ترکیبی از این ها می باشند.

کاربرد نوار نقاله بارگیری

دستگاه های نوار نقاله بارگیری، دارای کارایی و کاربرد بسیار گسترده ای در صنایع کوچک تر می باشند و به خصوص کاربرد آن ها برای بارگیری و انتقال کالا مواد گوناگون می باشد.

در حال حاضر از دستگاه های نوار نقاله بارگیری در معادن رو باز بسیار استفاده می شود و کاربرد وسیعی یافته اند. با استفاده از این نوار نقاله های متحرک به  همراه دیگر نوار نقاله های قابل جابجائی، حمل مواد و مصالح از مرحله استخراج از معدن تا بیرون آوردن این مواد از داخل معدن به صورت یک سیستم پیوسته می باشد.

البته برای محقق شدن این شرایط لازم است که از سنگ شکن های متحرک نیز بعد از انجام فرایند بارگیری و پیش از شروع کار با نوار نقاله بارگیری، استفاده گردد.نوار نقاله متحرک

عملکرد نوار نقاله بارگیری

در ساخت شاسی های بدنه دستگاه های نوار نقاله بارگیری از متریال های گوناگونی می توان استفاده کرد که بعد از انتخاب متریال و با توجه به طراحی و داده های آن و محاسبات مهندسی این شاسی ها ساخته می شوند. انواع گوناگون شاسی های نوار نقاله بارگیری را می توان به طور کلی به سه دسته تقسیم بندی کرد. گروه اول این شاسی ها، شاسیهای ناودانی و تیرآهن می باشند. دسته دوم شامل شاسی های پروفیلی و دسته سوم نیز شاسی های لوله ای می باشند.

برای طراحی و ساخت تسمه نوار نقاله های متحرک باید به مشخصات فیزیکی مواد مورد انتقال توجه کرد. همچنین زاویه نوار تسمه ای می توانند به صورت ساده و یا به شکل آجدار طراحی و ساخته شوند.

به منظور متحرک ساختن دستگاه نوار نقاله بارگیری نیز می توان از چرخ های کوچک و یا چرخ های فرغونی تا تایر های نیسان استفاده نمود. انتخاب نوع و اندازه چرخ ها بر اساس ظرفیت و نوع موادی که منتقل می شوند و همچنین ویژگی ها فیزیکی آن ها انجام می پذیرد و می تواند متغیر باشد.

برای جابجا کردن و بالا و پایین بردن سر نوار نقاله بارگیری، از دو صورت جابجایی دستی و جابجایی به وسیله جک می توان بهره برد. انتخاب این سیستم با توجه به نیاز و درخواست مصرف كننده صورت می گیرد.

به طور کلی دستگاه های نوار نقاله بارگیری را نیز همچون سایر نوار نقاله می توان بر اساس نیاز و ظرفیت مورد نظر مصرف کننده با طول ها و عرض ها متفاوت طراحی کرد و سپس ساخت تا به دست مصرف کننده برسد و راندمان کار او را افزایش دهد.

مزایای نوار نقاله بارگیری

از جمله مزایای نوار نقاله بارگیری و یا کانوایر بارگیری داشتن چرخ هایی در زیر دستگاه نوار نقاله می باشد که باعث می شود کانوایر با سرعت هر چه بیشتر به محل بارگیری انتقال یابد ، همانند هر دستگاه دیگری نوار نقاله بارگیری نیز در مدل های متفاوتی می باشد.

شایان ذکر است در مدل های پیشرفته تر از نوار نقاله بارگیری ،فنرهایی هیدرولیکی در دستگاه به کار رفته که بارگیری به راحتی انجام پذیرد.

فروش نوار نقاله بارگیری

فروش نوار نقاله بارگیری

 جنس نوار نقاله بارگیری

نوار نقاله بارگیری با توجه به صنایع مختلف می تواند در جنس های متفاوتی استفاده شود جنس تسمه می تواند از لاستیک های صاف و یا عاج دار باشد و یا به صورت پیاله ای باشد ولی با توجه به نیاز ، شرایط محیطی و همچنین صنایع مختلف می توان جنس تسمه نقاله متغییر باشد.

فروش نوار نقاله بارگیری

شرکت های سازنده نوار نقاله محصول های با کیفیتی را به مرحله تولید می رسانند و نمونه های مختلف را از طریق نمایندگی ها و یا سایت های اینترنتی، فروش نوار نقاله بارگیری را به انجام می رسانند. این فروشگاه ها از روش ها متفاوتی برای عرضه کالا های خود استفاده می نماید. آن ها نمونه های خود را به طور حضوری و همین طور غیر حضوری به مردم می فروشند

و در فروش نوار نقاله بارگیری به صورت اینترنتی چون واسطه وجود ندارد مشتری هزینه کمتری را پرداخت می کند. خریدار با مراجعه به سایت و دریافت لیست قیمت و مشاهده کالا می تواند خرید مطمئن تری را تجربه کند. در خرید از سایت دقت داشته باشید که سایت مورد نظر دارای نماد اعتماد الکترونیک باشد و از اعتبار کافی نیز برخوردار باشد.

در شهرهای بزرگ هم مسئولین فروشگاه به خوبی ،به سفارش ها رسیدگی می کنند و آن ها را به دست مشتری ها می رسانند.

فروش نوار نقاله بارگیری

جنس نوار نقاله بارگیریدستگاه نوار نقاله بارگیریساختمان نوار نقالهعملکرد نوار نقاله بارگیریکاربرد نوار نقاله بارگیرینوار نقاله بارگیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *