نوار نقاله بارگیری کامیون جهت بارگیری و یا تخلیه بار از کامیون و یا وانت استفاده می شود کانوایر نواری زاویه داراز جنس نوار نقاله لاستیکی جهت حمل ، جابجایی و انتقال و بارگیری مواد و کالا و یا کارتن  و گونی در صنایع غذایی و دارویی کاربرد دارد.

نوار نقاله بارگیرینوار نقاله یک جزء مهم در سیستم انتقال است. و ما ارائه کننده انواع نوار نقاله بارگیری کامیون در ابعاد مختلف هستیم.

نوار نقاله بارگیری بار و کیسه معمولا به صورت آج دار می باشد و این امر به دلیل بارگیری در ارتفاع های متفاوت می باشد . سرعت انتقال مواد در کانوایر بارگیری به صورت پیش فرض ثابت می باشد که این سرعت بنا بر شرایط کاربری تعیین می گردد . در مواقعی که کارفرما نیاز به کنترل سرعت نوار نقاله بارگیری و تخلیه دارد ، اتراکو سیستم تنظیم دور متغییر را به کارفرماها پیشنهاد می نماید.

انوار نقاله های بارگیری ، نوعی از انواع نوار نقاله هستند که به منظور بارگیری سریعتر کامیون ها و تریلر ها مورد استفاده قرار می گیرند . نوار نقاله های بارگیری در انواع گوناگونی از نظر حرکت ، نوع تسمه و قابلیت تنظیم ارتفاع تقسیم می شوند .

نوار نقاله های بارگیری با توجه به محل و نحوه بارگیری و تخلیه و زوایای بارگیری و تخلیه طراحی و ساخته می شوند کاهش محسوسی در هزینه های خط تولید با اتصال نوار نقاله بارگیری که وجود دستگاهی به نام لیفتراک بی معنا می کند

از نوار نقاله بارگیری کامیون در هر مکانی که نیازمند انتقال بار و بسته باشند مانند فرودگاهها و فروشگاهها و برای تخلیه و بارگیری کالا استفاده می شود

نوارنقاله بارگیری کامیون :

نوارنقاله بارگیری کاملا با توجه به نیاز شما طراحی و ساخته میشود. نوارنقاله ای برای شرکتهایی که فضای محدودی دارند و  همچنین میخواهند کار بارگیری و تخلیه  آسان شود و تعداد پرسنل مورد استفاده نیز کمتر شود می توانند از نوارنقاله بارگیری استفاده کنند. نوارنقاله بارگیری با قابلیت تنظیم سرعت که در نوع خود انواع مختلفی دارد همچون : نوارنقاله بارگیری بارهای فله ای ،نوارنقاله بارگیری بارهای سنگین ، نوارنقاله بارگیری بارشکننده برای جابجایی بار به داخل انبار یا تریلی، نوارنقاله بارگیری با قابلیت تنظیم سرعت ، نوارنقاله بارگیری با قابلیت تنظیم ارتفاع ، نوارنقاله بارگیری کامیون ، نوارنقاله بارگیری جمع شونده ، نوارنقاله بارگیری چرخ دار ، نوارنقاله بارگیری تاشو ، نوارنقاله بارگیری تریلی ، نوارنقاله انتقال بار به انبار

نوار نقاله به دلیل کارایی زیاد و کاهش هزینه ها به ویژه هزینه نیروی کارگر در دراز مدت ، سرعت بالا و کارکرد بهتر بدون خستگی و تعطیلی در تمام مشاغلی که نیاز به انتقال محصولات از بخشی به بخش دیگر دارند مانند کارخانه ها ، انبارهای کالای بزرگ و برای بارگیری یا تخلیه از ماشین آلات سنگین و بزرگ مانند کامیون‌ها که حتی امکان آسیب دیدن کالا در نقل و انتقالات وجود دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است و فروش نوار نقاله ، بازار بسیار خوبی را به خود اختصاص داده است . قیمت نوار نقاله با در نظر گرفتن فاکتورهای بسیاری تعیین می‌شود و ممکن است اندکی تفاوت قیمت را در بازارهای مختلف مشاهده کنید که بهتر است بعد از مشخص کردن هدف نهایی خود و مشورت کردن با متخصصین این حوزه برای خرید خود اقدامات لازم را انجام دهید .

دسته‌بندی نشده

نوار نقاله بارگیرینوار نقاله بارگیری کامیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *