نوار نقاله بارگیری کامیون جهت بارگیری و یا تخلیه بار از کامیون و یا وانت استفاده می شود کانوایر نواری زاویه داراز جنس نوار نقاله لاستیکی جهت حمل ، جابجایی و انتقال و بارگیری مواد و کالا و یا کارتن  و گونی در صنایع غذایی و دارویی کاربرد دارد.

نوار نقاله بارگیری

نوار نقاله بارگیری

نوار نقاله یک جزء مهم در سیستم انتقال است. و ما ارائه کننده انواع نوار نقاله بارگیری کامیون در ابعاد مختلف هستیم.

نوار نقاله بارگیری بار و کیسه معمولا به صورت آج دار می باشد و این امر به دلیل بارگیری در ارتفاع های متفاوت می باشد . سرعت انتقال مواد در کانوایر بارگیری به صورت پیش فرض ثابت می باشد که این سرعت بنا بر شرایط کاربری تعیین می گردد .

نوار نقاله بارگیری کامیون

نوار نقاله بارگیری کامیون ، نوعی از انواع نوار نقاله هستند که به منظور بارگیری سریعتر کامیون ها و تریلر ها مورد استفاده قرار می گیرند . نوار نقاله های بارگیری در انواع گوناگونی از نظر حرکت ، نوع تسمه و قابلیت تنظیم ارتفاع تقسیم می شوند .

نوار نقاله های بارگیری با توجه به محل و نحوه بارگیری و تخلیه و زوایای بارگیری و تخلیه طراحی و ساخته می شوند کاهش محسوسی در هزینه های خط تولید با اتصال نوار نقاله بارگیری که وجود دستگاهی به نام لیفتراک بی معنا می کند

از نوار نقاله بارگیری کامیون در هر مکانی که نیازمند انتقال بار و بسته باشند مانند فرودگاهها و فروشگاهها و برای تخلیه و بارگیری کالا استفاده می شود

نوار نقاله بارگیری کامیون کاملا با توجه به نیاز شما طراحی و ساخته می شود. نوار نقاله ای برای شرکت هایی که فضای محدودی دارند و  همچنین می خواهند کار بارگیری و تخلیه  آسان شود و تعداد پرسنل مورد استفاده نیز کمتر شود می توانند از نوارنقاله بارگیری استفاده کنند.

انواع نوار نقاله بارگیری

نوارنقاله بارگیری با قابلیت تنظیم سرعت که در نوع خود انواع مختلفی دارد  :

نوار نقاله بارگیری بارهای فله ای ،نوار نقاله بارگیری بارهای سنگین ، نوار نقاله بارگیری بارشکننده برای جابجایی بار به داخل انبار یا تریلی، نوار نقاله بارگیری با قابلیت تنظیم سرعت ، نوار نقاله بارگیری با قابلیت تنظیم ارتفاع ، نوار نقاله بارگیری کامیون ، نوار نقاله بارگیری جمع شونده ، نوار نقاله بارگیری چرخ دار ، نوار نقاله بارگیری تاشو ، نوار نقاله بارگیری تریلی ، نوار نقاله انتقال بار به انبار

مزایای نوار نقاله بارگیری کامیون

نوار نقاله به دلیل کارایی زیاد و کاهش هزینه ها به ویژه هزینه نیروی کارگر در دراز مدت ، سرعت بالا و کارکرد بهتر بدون خستگی و تعطیلی در تمام مشاغلی که نیاز به انتقال محصولات از بخشی به بخش دیگر دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

نوار نقاله بارگیری کامیون در کارخانه ها ، انبارهای کالای بزرگ و برای بارگیری یا تخلیه از ماشین آلات سنگین و بزرگ مانند کامیون‌ها که حتی امکان آسیب دیدن کالا در نقل و انتقالات وجود دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است و فروش نوار نقاله ، بازار بسیار خوبی را به خود اختصاص داده است .

قیمت نوار نقاله بارگیری کامیون

قیمت نوار نقاله بارگیری کامیون با در نظر گرفتن فاکتورهای بسیاری تعیین می‌شود و ممکن است اندکی تفاوت قیمت را در بازارهای مختلف مشاهده کنید که بهتر است بعد از مشخص کردن هدف نهایی خود و مشورت کردن با متخصصین این حوزه برای خرید خود اقدامات لازم را انجام دهید .

نوار نقاله بارگیری کامیون

مزایای نوار نقاله بارگیری کامیوننوار نقاله بارگیرینوار نقاله بارگیری کامیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *