در ایران شرکت های بازرگانی بسیاری در زمینه فروش نوار نقاله دست دوم فعالیت می نمایند یکی از این شرکت های معتبر شرکت بازرگانی زرین پوشش می باشد.که در زمینه فروش نوار نقاله دست دوم فعالیت می نماید.

نوار نقاله دست دوماهداف خرید نقاله دست دوم

امروزه بسیاری از کسب و کارها چه کوچک و چه بزرگ به دنبال نقاله های دست دوم برای شروع کسب و کار خود می باشند که هزینه های شروع کسب و کار خود را به حداقل برسانند و یا اینکه با هزینه پایین تری نسبت به تاسیس کارخانه اقدام نمایند.

معمولاً در شرکت ها برای راحت ترکردن ، حمل ونقل اجناس از نوار نقاله استفاده می شود. که بسیار پر کاربرد و پر استفاده است . به طور مثال در دو شرکت که هر دو یک نوع محصول تولید می کنند در یکی از این شرکت ها نوار نقاله برای انتقال محصولات استفاده میشود ، و در دیگر شرکت خود کارمندان پس از تولید محصولات را جابه جا می کنند.

حالا وقت نتیجه گیری رسید ، خوب شرکتی که با نوار نقاله کار می کند کارمندان فقط مشغول تولید هستند و وقت با ارزش خود را برای جابه جا کردن حتی محصولات کوچک هم هدر نمی دهند و در مقابل دیگر شرکت که از نوارنقاله استفاده نمی کرد کارمندان پس از تولید محصول وقت بسیار چشم گیری را برای انتقال محصولات به انبار یا خودروها حمل کننده محصولات اختصاص می دهند.

دلایل استفاده از نوار نقاله

و در ضمن ،هر جایی که نیاز به انتقال مصالح کارخانجاتی مانند سیمان و قطعاتی خودرو و غیره می باشد پای خرید نوار نقاله دست دوم و کارکرده به میان می آید که اگر نوار نقاله ای برای شرکتی خریداری شده اما به دلیل بلااستفاده ماندن آن به دلیل تغییر شغل و یا هر دلیل دیگری و یا اینکه مدتی از آن استفاده شده است و کنار گذاشته شده است.

بنابراین در صورت سالم بودن ویا اگر احتیاج به تعمیر داشته باشد تعمیراتی بر روی آن انجام شود و دوباره به چرخه استفاده باز گردد، زیرا که برای ساخت نوار نقاله جدید باید قطعات جدید و زیادی ساخته و تولید شود و این به معنای از بین بردن منابع زیست محیطی مان می شود.

و در نتیجه با خرید نقاله های دست دوم که صرفه اقتصادی برای مصرف کننده دارد که باعث صرفه جویی در هزیته می شود و هم از نوار نقاله ای که بدون استفاده مانده دوباره به چرخه استفاده بازگشته است. که از لحاظ کیفیت و کارآیی از محصولات نو هم مناسب تر باشد.

نحوه فروش نوار نقاله دست دوم

فروشگاه های مربوطه و یا وب سایت های فروش، با ایجاد جشنواره های ویژه انواع نوار نقاله دست دوم ارزان را با پایین ترین قیمت به مصرف کنندگان عزیز عرضه می کنند. این روش سود بسیار زیادی هم برای فروشنده و هم برای خریدار به عمل می آورد که موجب برپایی دوباره آن شده است

فروش نقاله دست دوم با کیفیت و قیمت پایین آن، فروشندگان این محصول را به صورت عمده و با تخفیف درصدی از کارخانجات کالای صنعتی خریداری می نمایند و به صورت خرده فروشی به بازار عرضه می نمایند تا از سود خوبی بهره مند شوند و اما خریداران نقاله دست دوم که می خواهند این محصول را با قیمت کمتری دریافت نمایند به فروشگاههای فروش محصولات صنعتی مراجعه می نمایند.

همچنین سایت های خرید و فروشگاه های مجازی در صفحات اجتماعی از مراکزی هستند که توسط فروشندگان مختلف ایجاد شده و به صورت غیرمستقیم، به فروش انواع نوار نقاله دست دوم در سراسر کشور می پردازند.

مراکز پخش کننده عمده بسیاری هم وجود دارد که در بازار های مختلفی مشغول به فعالیت می باشند، این بازارها تنها هدفشان فروش به صورت عمده با سود عالی است که بیشتر مشتریان آن ها کسبه های بازاری می باشد.

انواع نقاله های دست دوم

1- لاستیک نوار نقاله
2- نوار نقاله زنجیری
3- نوار نقاله صنعتی
4- نوار نقاله تخلیه بار
5- نوار نقاله متحرک
6- نوار نقاله ثابت
7- نوار نقاله ارتعاشی
8- نوار نقاله پیچی

جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران زبده ما در واحد فروش با شماره های 09121139212 – 02188876823 تماس حاصل نمایید.

نوار نقاله

قروش نوار نقاله دست دومنقاله دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *