چسب قوی برای لاستیک

چسب قوی برای لاستیک

یکی از بهترین تولید کنندگان چسب قوی برای لاستیک شرکت Rema Tip Top میباشد که در بازار چسب مخصوص لاستیک بدون رغیب میباشد. در ادامه مقاله ما قصد داریم تا 3 مدل از چسب های قوی برای لاستیک این شرکت را که در همه دنیا طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید.

چسب آپارت نوار نقاله SC2000

چسب SC 2000 که یک چسب قوی برای لاستیک میباشد , ساخت شرکت Tip Top  آلمان است , که برای اتصال لاستیک و آپارات مورد استفاده قرار میگیرد . این چسب کاربرد های بسیار زیادی در زمینه های تغییر اتصال انواع تسمه های نقاله , و آپارات دو سر آنها را دارا میباشد که با ترکیبات خاص و منحصر به فرد ساخته و توضیع شده است. این ترکیبات سبب شده تا در برابر آب روغن  , گرد و خاک و اسید ها و … مقاومت بالایی را از خود نمایش دهد.

این چسب هم برای آپارات گرم و هم برای آپارات سرد مورد استفاده قرار میگیرد. و کاملا به صورت دو جزئی ارائه میشود . به همراه هر چسب SC2000  یک هاردنر (سخت کننده) نیز ارسال میشود. چسب قوی برای لاستیک

چسب تسمه نقاله

چسب تسمه نقاله

طریقه مصرف چسب مخصوص لاستیک ماشین SC2000

چسب SC2000 به صورت دو جزئی ارائه شده و به همراه هر یک کیلو گرم چسب 30 گرم هاردنر (سخت کننده) ارسال میشود.

حتما باید در نظر بگیرید که به میزان مورد نیاز از هاردنر را با چسب مخلوط کنید. زیرا پس از استفاده  و در معرضه هوا قرار گرفتن شروع به سخت شدن میکند. حتما توجه داشته باشید که پس مانده چسب به هیچ عنوان به داخل قوطی چسب بر نگردانید.

پس از مخلوط کردن هاردنر با چسب  باید دقت کنید که سطح تسمه , فلز و یا قطعه لاستیک مورد نظر کاملا خشک بود و فاقد هر گونه کثیفی , چربی , گرد و خاک باشد.

پس از آن به مقدار لازم از هاردنر و مخلوط چسب را بر روی هر دو سطح مالیده و کمی به آن زمان میدهیم تا کمی سفت شود تا چسبندگی  لازم را پیدا کند. پس از کمی سفت شدن هر دو سطح را روی هم قرار داده و زیر فشار میگذاریم تا عمل چسبندگی به صورت کامل و با استحکامی بالا انجام شود.

برای خشک شدن کامل این چسب 8 تا 24 ساعت زمان نیاز است حتما توجه داشته باشید که تا خشک نشدن کامل آن سطوح را از هم جدا نکنید. چسب قوی برای لاستیک

چسب آپارات نوار نقاله SC4000

چسب آپارات SC 4000 ساخت شرکت Tip Top آلمان میباشد که مختص اتصال لاستیک میباشد, این چسب نیز کاربرد های فراوانی در تغییر اتصال های آپارات و نقاله در دو سر آنها دارد.

این چسب به دلیل فرمول ترکیبی خاصی که دارد موفق شده در این زمینه سالهای زیادی فعالت داشته باشد و به عنوان برترین چسب مخصوص آپارات لاستیک شناخته شود.

چسب آپارات SC 4000 به صورت دو جزئی میباشد و در برابر گرد و خاک , چربی , آب روغن و موارد اسیدی بسیار مقاوم میباشد و بازدهی بی نظیری را دارا میباشد. چسب قوی برای لاستیک

طریقه مصرف چسب مخصوص لاستیک ماشین SC4000

چسب SC 4000  از دسته چسب های دو جزئی میباشد به همین دلیل باید حتما قبل از استفاده از آن مقدار مورد نیاز را با هاردنر (سخت کننده) آن را مخلوط کنید.

حتما توجه داشته باشید که قبل از استفاده از این چسب هر دو سطح را کاملا پاکسازی کنید و بدون کثیفی از چربی , آب و روغن  گرد و خاک و… باشد سپس مقدار لازم از چسب و هاردنر آن رو بر روی هر دو سطح مالیده و کمی صبر میکنیم تا کمی سفت شود و پس از آن هر دو سطح را بر روی هم قرار داده و زیر فشار میگذاریم تا چسبندگی به صورت کامل و محکم انجام شود. زمان مورد نظر برای چسبندگی کامل این چسب بین 8 تا 24 ساعت میباشد. چسب قوی برای لاستیک

به همراه چسب SC 4000 برای هر یک کیلو گرم چسب 30 گرم هاردنر نیز ارسال میشود.

چسب قوی لاستیک

چسب قوی لاستیک