فروش تسمه نقاله در تهران

فروش تسمه نقاله در تهران

فروش تسمه نقاله در تهران تسمه نقاله یک وسیله و یا به عبارت دیگر حامل یک سیستم انتقال تسمه ای می باشد، که‌ عمدتا به این سیستم به طور کلی  تسمه یا نوار نقاله می گویند.

این سیستم انتقال مواد تسمه ای با نام کانوایر تسمه ای هم نام برده می شود. یکی از انواع گوناگون سیستم های نقاله ای است.

یک
سیستم انتقال نقاله ای از تشکیل دو یا چند عدد قرقره( بعضی اوقات  این قرقره ها را به عنوان
درامز یا طبلک یا می کنند) به همراه یک حلقه بی انتها از تسمه یا نواری که مواد را
حمل می کند ایجاد می شود.

یکی از پرکاربرد ترین محصولات در ایران تولید تسمه نقاله تهران می باشد.که به دلیل کیفیت مرغوب و استاندارد در این بازه به فروش نسبتا خوب و قابل توجهی رسیده است.

تسمه نقاله

تسمه نقاله در خط تولید کارخانه ها و کارگاه ها و….از یک سیستم انتقال نقاله ای برای انتقال و جابجایی قطعات ، تسمه نقاله مواد و وسایل استفاده میشود. فروش تسمه نقاله در تهران

سیستم انتقال نقاله ای از دو یا چند قرقره تشکیل شده است ،به همراه یک حلقه بی پایان از تسمه نقاله یا نواری که مواد را حمل می‌کند و تسمه نقاله به دور آن‌ها می‌چرخد.

در واقع تسمه نقاله و نوار نقاله در یک سیستم انتقال نقاله ای کاربرد یکسانی دارند و فقط در بعضی از ویژگی ها متفاوت هستند که از مهمترین وظیفه تسمه نقاله ها میتوان به جابجایی مواد و قطعات از نقطه ای به نقطه دیگر اشاره نمود.

هر تسمه نقاله از چهار قسمت اصلی منجید،لایه پوششی لاستیکی بالا،لایه پوششی لاستیکی پایین و کناره های محافظ تشکیل شده است.

انواع تسمه نقاله

  • تسمه نقاله مقاوم در برابر سایش
  • تسمه نقاله مقاوم در برابر حرارت
  • تسمه نقاله مقاوم در برابر روغن ها
  • تسمه نقاله مقاوم در برابر مواد شیمیایی
  • تسمه نقاله با آج گریپ
  • تسمه نقاله با آج V شکل
انواع تسمه نقاله

انواع تسمه نقاله

روکش تسمه نقاله مقاوم در برابر سایش به گونه ای طراحی شده است که تسمه نقاله برای حمل بارهایی که سایش بالایی دارند ،مقاوم باشد.

استفاده از تسمه نقاله های لاستیکی با روکش معمولی در محیط های روغنی انتخاب مناسبی نبوده ،چراکه روغن ها باعث پاره شدن تسمه نقاله میشود.

تسمه نقاله مقاوم در برابر روغن ها برای حمل و نقل بارهای آغشته به روغن انتخاب مناسبی بوده ، چرا که روکش این نوع تسمه نقاله در مقابل انواع روغن ها مقاوم است.

 

نمایندگی مجاز انواع تسمه نقاله در مراکز استان ها وجود دارد که هدف از ایجاد آن عرضه بدون واسطه و مستقیم این دستگاه با قیمت مناسب می باشد. لذا با پشتیبانی از برند خود و بازار یابی و تبلیغات خود در کشور با توجه به نیاز هر منطقه این محصول را به طور گسترده به فروش می رساند. فروش تسمه نقاله در تهران

با توجه به گسترش این مراکز در نقاط مختلف کشور هر کدام به گونه ای سعی در قبضه بازار نموده و این محصول را به صورت مویرگی و پراکنده در دسترس مشتریان قرار خواهند داد و با شناسایی بازار به ارائه مدلی طبق خواسته مشتری می کنند.

این نمایندگی ها با ارتباط مستقیمی که با تولید کننده دارند پر فروش ترین و پرطرفدارترین محصول را معرفی نموده و به ارائه نوعی مدل مرغوب با نرخ مناسب تلاش خواهند نمود.

 

محل فروش جدیدترین تسمه های نوار نقاله

محل فروش جدیدترین تسمه های نوار نقاله

محل فروش جدیدترین تسمه های نوار نقاله

در محل فروش جدیدترین تسمه های نوار نقاله فروشندگان برای فروش در رقابت هستند که هر کدام به روشی محصول خود را عرضه می کند. همانطور که همه می دانیم در بازار فروشنده خرده فروش و عمده فروش متفاوت است و عمده فروشان اغلب در غالب یک شرکت کار می کنند.

خریداران نیز قبل از خرید باید از این محصول و برندهای آن اطلاعات کافی داشته و از قیمت های آن آگاه بوده حتی از انواع این دستگاه ها و کاربردی که دارند اطلاع کسب نماید و باتوجه به کاربردشان آنها را تهیه کند. فروش تسمه نقاله در تهران

خریداران نیز می توانندبرای تهیه تسمه نقاله ایرانی یا خارجی به سایت های فروش در اینترنت نیز مراجعه نموده و به صورت آنلاین خرید کنند که راحت ترین روش خرید است و بدون هزینه و دغدغه ای انجام می شود. فروش تسمه نقاله در تهران

 

سازنده تسمه نقاله در ضخامت و اندازه های مختلف

سازنده تسمه نقاله در ضخامت و اندازه های مختلف

سازنده تسمه نقاله در ضخامت و اندازه های مختلف

سازنده تسمه نوار نقاله در ضخامت و اندازه های مختلف شرکت های تولید کننده ای هستند که در کار طراحی و ارائه این محصول در مدل های مختلف می باشند.

فروش تسمه نقاله در تهران

ساخت نوار نقاله بدین صورت است که از یک تسمه یا نوار بسته به دور دو پولی در ابتدا و انتهای کانوایر تشکیل شده است و با حرکت پولی و در اثر اصطحکاک بین نوار و پولی نوار شروع به حرکت خواهد نمود.

اجسام در یک یا چند نقطه روی نوار ریخته می شوند و در اثر حرکت خطی نوار؛ اجسام در نقطه دیگر تخلیه می شوند. لذا برای تحمل وزن نوار و بار در طول مسیر از رولیک های هرزگرد استفاده می شود.

امروزه نیز با پیشرفت در این مسیر لوازمی اضافی در جهت کنترل بیشتر نوار؛ کاهش ریزش بار از نوار؛ کاهش گرد و غبار در نظر گرفته شده است. ضخامت تسمه نقاله یک الی هشت میلی متر است که بیشترین کاربرد آن را سه میلیمتری آن دارد و همچنین سایز تسمه نقاله نیز بسته به کابرد آن نیز مختلف می باشد.