خرید تسمه نقاله در تهران

خرید تسمه نقاله در تهران

خرید تسمه نقاله در تهران : تسمه نقاله وسیله ای است که برای حمل و نقل مواد در صنایع مختلف مانند: غذا، معدن، فولاد و غیره استفاده می شود.

به گزارش تسمه  بندو، برخی افراد نیز این دستگاه را با نام های نقاله و کانوایر می شناسند.

تقریبا همه این سیستم را حداقل یک بار در فرودگاه ها یا فروشگاه ها از نزدیک دیده اند. گاهی اوقات نقاله تمایل به افزایش سرعت حمل و نقل مواد یا تجهیزات قرار داده شده بر روی آن ساخته می شود.

برجسته ترین ویژگی نقاله این است که حرکت اجسام مختلف را از جایی به مکان دیگر تسهیل و تسریع می کند و باعث صرفه جویی در زمان و انرژی می شود.

خرید تسمه نقاله در تهرانبرای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع تسمه نقاله و کاربردهای آن، تا پایان این مقاله با ما بمانید.

تسمه نقاله به عنوان مهم ترین اجزای نقاله معرفی شده و کالاهای مختلف بر روی آن قرار داده می شود به حرکت در می آورد. یکی دیگر از اجزای این دستگاه مکانیکی قاب است.

قاب، مانند پوشش محافظ، بند را از آسیب محافظت می کند. تمام تسمه های نقاله از قطعات استوانه ای به نام غلتک ساخته شده اند. این غلتک ها به یکدیگر متصل هستند و تسمه ها به دور آن ها می چرخند.

تمام دستگاه های مکانیکی برای شروع حرکت به یک موتور درایو نیاز دارند. جزء دیگری که بر عملکرد نقاله تأثیر می گذارد، موتور درایو است.

سرعت موتور درایو توسط یک جزء به نام جعبه دنده تنظیم می شود. فرمان موتور توسط اتصالات به کمربندها و غلتک ها فرستاده می شود. سفتی بند نیز با قطعه ای به نام سفت کننده تنظیم می شود.

از تسمه نقاله چه استفاده هایی می شود؟

یکی از کاربردهای مهم تسمه نقاله در خط تولید کارخانه های مختلف از جمله کارخانه سیمان سازی، کابل سازی و… با

استفاده از این دستگاه حمل و نقل کیسه های سیمانی یا کابل ها به راحتی انجام می شود و سرعت حرکت افزایش می یابد.

استفاده در انبار یکی دیگر از کاربردهای تسمه نقاله است. بارهای سنگین در انبارها به راحتی به کمک انواع افقی و شیب دار این ماشین به کامیون ها هدایت می شوند.

صنعت کشاورزی صنعت دیگری است که در آن از تسمه نقاله استفاده می شود. پس از برداشت محصول کشاورزی به کمک این دستگاه به کامیون ها منتقل می شود.

تسمه نقاله

تسمه نقاله

در نتیجه روند بارگیری و حمل و نقل سرعت محصولات کشاورزی افزایش می یابد.

فرودگاه ها یکی از مکان هایی هستند که باید تسمه نقاله را در آن دیده باشید. این دستگاه بارها در بخش تحویل استفاده می شود.

پس از قرار گرفتن بر روی نقاله، چمدان و وسایل مسافران به سمت تحلیلگر منتقل می شود و پس از بررسی به مسافران تحویل داده می شود.

حمل و نقل مصالح ساختمانی یکی از کاربردهای مهم خرید تسمه نقاله در تهران است. سرعت مواد متحرک و صرفه جویی در انرژی از مزایای استفاده از این دستگاه به طور گسترده مورد استفاده در صنعت ساخت و ساز است.

در صنایع غذایی کالاهای تولید انبوه به وسیله نقاله به کامیون ها منتقل می شوند.خرید تسمه نقاله

خرید تسمه نقاله به کمک این دستگاه دیگر نگران حمل و نقل مقادیر زیادی کالا نباشید، زیرا سرعت انتقال توسط نقاله بسیار سریع تر از سرعت کار با نیروی انسانی است.

برخی از انواع نقاله ها در فروشگاه های زنجیره ای مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع شیب دار این دستگاه برای تخلیه آسان تر محموله به داخل فروشگاه از تسمه نقاله استفاده می شود و از انواع افقی برای جابه جا کردن کالا و ارسال آن به صندوقدار استفاده می شود. خرید تسمه نقاله در تهران