حلال چسب کموزیل

حلال چسب کموزیل :

چسب کموزیل یک نوع چسب پرکاربرد برای اتصال لاستیک به لاستیک ، فلز ، شیشه و … میباشد این نوع چسب به دلیل جذب دهی و قدرت بالا بیشتر در صنایع صنعتی مانند صنایع خودرو مورد استفاده قرا میگیرد. در این مقاله خواستاریم شما را با حلال چسب کموزیل و نکاتی در مورد نحوه استفاده از آن بیان کنیم در ادامه با ما همراه شوید .

نکاتی در مورد استفاده از حلال چسب کموزیل :    حلال چسب کموزیل

 • در ابتدا اگر چسب در دمایی خنک و سرد قرار داشته باشد نباید فورا از آن استفاده کرد باید به دمای حداقل برسد و کمی گرم شود .
 • برای چسابدن وسایل چوبی و … اول باید سطح مورد نظر را پاک و تمیز کنیم زیرا در شرایط کثیف و آلوده چسب به درستی بر روی سطح مورد نظر نمی چسبد .
 • مدت زمان لازم جهت خشک شدن هر لایه چسب را مطابق دستورالعمل همان محصول رعایت فرمایید.
 • جهت رقیق کردن محصول ، با توجه به روش اعمال چسب (توسط قلم مو ، غوطه وری یا اسپری کردن) فقط از حلال مناسب توصیه شده در دستورالعمل و فقط به میزان مجاز استفاده نمایید.

انواع حلال چسب کموزیل :

 • چسب کموزیل 411 : Chemosil 411
  این چسب یکی از بهترین و قویترین محصولات شرکت کموزیل جهت اتصال دامنه وسیعی از الاستومرها به پلاستیک و فلزات است ، این محصول می تواند به تنهایی یا به همراه پرایمر Chemosil 211 استفاده شود و جهت چسباندن لاستیک های NR ، IR ، BR ، SBR ، CR ، NBR ، IIR ، ECO و یا ترکیبی از آنها به انواع فلزات و پلاستیک ها کاربرد دارد.
 • سب کموزیل 231 : Chemosil 231
  این چسب به همراه پرایمر Chemosil 211 استفاده می شود و یک سیستم دوجزئی ایجاد می نماید . اعمال آن بدون استفاده از پرایمر توصیه نمی گردد .
 • چسب کموزیل 310 : Chemosil 310
  یک سیستم چسب تک جزئی است که جهت اتصال ACM ، CR ، NBL و پلی اورتان به فلزات در حین عملیات پخت استفاده می گردد.
 • چسب کموزیل 511 : Chemosil 511
  یک محصول تک جزئی است که جهت چسباندن سیلیکون رابر به انواع مختلف فلزات ، پلاستیک ها و منسوجات استفاده می شود. این سیستم چسبندگی فوق العاده ای دارد و همچنین دارای مقاومت چشمگیری در برابر خوردگی ، روغن و چسب کموزیل 512 : Chemosil 512
  فرمولاسیون این محصول به طوری است که که عملاً برای اتصال فلورو رابر به هر فلز و یا پلاستیکی استفاده می شود . این چسب دارای مقاومت فوق العاده ای در برابر حرارت ، روغن و بنزین می باشد.بنزین می باشد .

زرین پوشش تولید کننده انواع حلال چسب کموزیل بالاترین کیفیت

This is the reason why a lot of men and women choose

In addition to the , you also need to consider which type of writing you enjoy doing, so you affordable-papers.net could find creating endeavors linked to this.

to engage a professional.

حلال چسب کموزیل

انواع چسب کموزیلانواع حلال چسب کموزیلتولید کننده چسب کموزیلچسب کموزیلخرید چسب کموزیلفروش چسب کموزیلقیمت چسب کموزیلمرکز فروش عمده چسب کموزیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *